Konaklama Bilgileri


Konaklama 29 Haziran 2018 ve Öncesi 29 Haziran 2018 ve Sonrası
5 GECELİK PAKET Tek kişi İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek kişi İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Sueno Otel DOLU 600 € 500 € 750 € 600 €
Calista Otel DOLU 600 € 500 € 750 € 600 €
Ela Quality Otel  DOLU 600 € 500 € 750 € 600 €
Papillon Zeugma Otel 550 € 470 € 700 € 570 €
Papillon Ayscha Otel 550 € 470 € 700 € 570 €
  • Toplantı salonlarının yer aldığı Sueno Belek Kongre Merkezi’nde konuşmacı ve oturum başkanlarına öncelik verilecektir. Diğer kongre otellerinde oda dağılımları kayıt sırasına ve firmaların kongreye verdikleri desteklere göre belirlenecektir.
  • Yukarıdaki tüm fiyatlar 30 Ekim - 4 Kasım 2018 tarihleri arası 5 gecelik paket fiyatlar olup, konaklamalar her şey dahil şeklindedir.
  • Fiyatlara % 8 KDV ilave edilecektir.
  • Kongre Otelleri’nde Global Turizm aracılığı ile konaklamayan katılımcılar için günlük dış katılım ücreti 40 Euro + KDV’dir. Konaklamalarını Global Turizm aracılığı ile kongre otellerinden herhangi birinden alan katılımcılardan günlük dış katılım ücreti tahsil edilmeyecektir.
  • Konaklama işlemleri; totbid2018@globalturizm.com.tr adresine talebinizi ileterek tarafınıza gönderilecek bütçe sonrasında, bütçenin onaylanması ve gerekli ödemelerin bütçede belirtilen hesap numaralarına yapıldığını gösteren banka dekontunun Global Turizm’e faks veya e - posta yoluyla ulaştırılması ile geçerli olacaktır. Sadece banka dekontu ile yapılacak başvurular ve bütçe konfirmesi verilmeyen talepler kabul edilmeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır.

Katılımcıların konaklayacakları oteller en geç kongre başlamadan 1 (bir) hafta öncesine kadar belirlenecektir. Global Turizm katılımcılara kongrenin gerçekleşeceği ana otelde konaklama hizmeti vermeyi taahhüt etmemektedir. Yukarıda belirtilen otellerde konaklama için uygun oda kalmaması halinde Global Turizm’in anlaşmalı olduğu diğer otellerde konaklama hizmeti sağlanacaktır.

Konaklama ücretlerinizi ödeyebilmek ve konaklama onaylarınızı alabilmek için totbid2018@globalturizm.com.tr adresine e-posta yollayarak Organizasyon sekretaryası ile irtibat kurmanız gerekmektedir. E-postanıza istinaden bütçe ve hesap bilgileri tarafınıza iletilecektir.

  1. Dış Katılım Ücreti

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Global Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Global Turizm aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 5 günlük paket 200,00.-Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri ve kahve molaları dahil olup, KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir? 
Her şey dahil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dahilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.
Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
Dış katılım ücretini Global Turizm hesaplarına ödenmesi gerekmektedir.

Konaklama İptal Şartları 
Tüm rezervasyon iptallerinin Global Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  • 26 Mayıs 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 26 Mayıs - 29 Haziran 2018 tarihi arasında bildirildiği takdirde konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 29 Haziran 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.
Copyright @ 2018 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır.
LookUs & Online Makale