Kayıt Bilgileri


KAYIT TİPİ 29 Haziran 2018 ve Öncesi 29 Haziran 2018 ve Sonrası
Uzman (Dernek üyesi) 400 TL 500 TL
Uzman (Dernek üyesi olmayan) 600 TL 700 TL
Asistan (Dernek aday üyesi) 125 TL 150 TL
Asistan (Dernek aday üyesi olmayan) 175 TL 200 TL
Günlük Kayıt 200 TL 250 TL
Fizyoterapist / Hemşire 250 TL 300 TL
Firma Temsilcisi 300 TL 350 TL
  • Aidat borcu bulunan dernek üyelerine dernek üyesi olmayan uzmanlarla aynı kayıt ücreti uygulanacaktır.
  • Bilimsel toplantılara konuşmacı ve dinleyici olarak katılacakların, refakatçilerin veya ürün tanıtımcısı olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir.
  • Kayıt ücretine kongre çantası, program ve özet kitapları, katılım sertifikası ve yaka kartı havaalanı - otel transferleri dahildir.
  • Yukarıdaki fiyatlara %18 KDV eklenecektir.
  • Kayıt işlemleri; gerekli ödemelerin yapıldığını gösteren banka dekontunun totbid2018@globalturizm.com.tr adresine veya Global Turizm'e faks yoluyla ulaştırılması ile geçerli olacaktır.

Kayıt İptal Şartları 
Tüm Kayıt iptallerinin Global Turizm'e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  • 29 Haziran 2018 tarihine kadar bildirildiği taktirde kayıt ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 29 Haziran 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.

Önemli Hatırlatmalar

  1. Dış Katılım Ücreti

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Global Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Global Turizm aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 5 günlük paket 200,00.-Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dahil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir?
 
Her şey dahil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dahilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.
Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
Dış katılım ücretini Global Turizm hesaplarına ödenmesi gerekmektedir. 

Dış katılım ücreti 08:00-19:00 saat dilimlerinde geçerli olup kahve molaları ve öğle yemeklerini kapsamaktadır. Akşam yemekleri ve 19:00 sonrasındaki otelden alınacak hizmetler için 40,00.-Euro + KDV ilave ücret ödenmesi zorunludur.

  1. Firma Temsilcisi Kayıt Ücretleri

Ücretsiz firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama ücretleri dahil değildir. Kongreye katılan tüm firma temsilcilerinin kayıt ve dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

Copyright @ 2018 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır.
LookUs & Online Makale